Ismét kőolajat talált a Mol Vecsésnél

Az új kút napi 1300 hordó próbatermeléssel indult.
2024-05-31 10:17:57

Ismét olajat talált a Mol Magyarországon

A Mol új kutatófúrást végzett Vecsésen a 2022-ben felfedezett kőolajmezőn, elérve a 2000 méteres mélységet. A Vecsés-1 kút próbatermelése 2024. május 19-én kezdődött, napi 1300 hordóval növelve a Mol kitermelését. Az olajtársaság szerint a termelés tovább növekedhet, és hamarosan egy harmadik kutat is fúrnak Vecsésen - derült ki a vállalat tájékoztatásából.
2024-05-31 09:07:28

Gyurcsányné és Magyar Péter óriásit bukott a vitán

Megint kiderült, hogy mindketten hazudoznak.
2024-05-30 23:06:58

Ritka, mutáns rovart talált egy négyéves fiú

2024-05-30 17:08:38

Mégis mitől lett már megint ilyen gyenge a forint?

Néhány napja már írtunk arról, hogy fordulat következhet a forint piacán azt követően, hogy a hét elején négyhavi csúcson volt a hazai fizetőeszköz a vezető devizákkal szemben. Ez a fordulat végül kedden jött el, azóta pedig rohamtempóban gyengül a magyar deviza. Megnéztük, hogy mi áll a forint mostani hirtelen gyengülése mögött, valamint azzal a kérdéssel is foglalkoztunk, hogy meddig tarthat még a gyengülés.
2024-05-30 13:06:49

Viking ezüstöt talált a fémdetektoros

2024-05-29 12:08:31

Halálba zuhant a fiatal sportoló, egy járókelő talált rá a holttestére

A rendőrség még vizsgálja a tragédia körülményeit.
2024-05-28 11:07:20

Ma már ritkák a csodák, megvan az NBA-döntő első résztvevője

A Boston Celtics 16 év után lehet újra bajnok.
2024-05-28 07:08:39

2024-05-28 07:06:54

Feltámadt a prémium állampapír, de lehet, hogy csak szimulál

Bár továbbra is alacsony kereslet jellemzi a lakossági állampapírok vásárlását, a múlt héten valamelyest javultak a számok, és összesen már közel 49 milliárd forintos bruttó értékesítésről számolt be az ÁKK. Az utóbbi hetek gyenge számai után a PMÁP-kereslete is erőre kapott, de továbbra is a Fix Magyar Állampapírból fogyott a legtöbb.
2024-05-27 17:07:27

Nem hozta meg a kívánt eredményeket a harkivi offenzíva, megint Németország akadékoskodik az ukrán fegyverek miatt - Háborús híreink hétfőn

A harkivi offenzíva megindítása óta Oroszországnak nem sikerült végrehajtania a pufferzóna kialakításáról szőtt terveit, a támadás pedig látványosan lelassult. Olaf Scholz német kancellár az "eszkaláció elkerülése miatt" továbbra sem tervezi engedélyezni, hogy Ukrajna nyugati fegyverekkel Oroszország területét támadja (bár ilyen eszközöket Berlin nem is szállít Kijevnek). Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.
2024-05-27 07:07:14

Vereséggel zárta az alapszakaszt a címvédő Falco kosárlabdacsapata

Óriási rangadókra kerül majd sor a férfi kosárlabda NB I rájátszásában.
2023-04-01 22:08:36

Először kapott ki a kosárlabda Bajnokok Ligájában a Falco Szombathely

A magyar csapat első két meccsét megnyerte a BL-ben, most Olaszországban vereséget szenvedett.
2021-11-03 23:06:28

Komoly kihívói lesznek a Falcónak a kosárlabda NB I-ben

A bajnoki címvédő négy magyar válogatottat veszített el, miközben a közvetlen riválisai remekül igazoltak.
2022-09-30 13:24:10

Magabiztos győzelmet aratott a Falco a férfi kosárlabda NB I-ben

A Szombathely mellett a Körmend és a Nyíregyháza is nyert.
2021-10-16 21:06:39

Hat elbukott kupadöntő után végre csúcsra ért a Falco

A Szombathely fennállása során először hódította el a férfi kosárlabda Magyar Kupát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a DEAC-ot a Ludovika Arénában, írta az MTI. Az előző hat kupadöntőjét elveszítő vasi együttes csaknem három perc elteltével talált először ? triplából ? a gyűrűbe, de ezzel rögtön át is vette a vezetést. Az ötödik percben még mindig csak 3-2 állt az eredményjelzőn, aztán a legutóbbi bajnok Falco rákapcsolt, és a válogatott Perl Zoltán révén 17-6-ra hozta a nyitónegyedet. A folytatásban stabilizálta előnyét a Szombathely, 32-15-nél már eldőlni látszott a meccs, de a debrecen...
2021-04-11 23:06:01

A Falco hihetetlen izgalmak után szerezte meg a klub történetének első Magyar Kupa győzelmét

A DEAC tizenkilenc pontos hátrányt dolgozott le a második félidőben, de a szombathelyiek jobban bírták a meccs végjátékának feszült pillanatait.
2021-04-11 22:06:59

Döbbenetes meglepetés: Sopronban kapott ki a BL-szereplő Falco

A hazai csapat sorozatban nyolcadik meccsét nyerte meg az NB I-ben.
2022-01-08 20:09:11

2022-01-08 22:09:43

A Szeged és a Debrecen is egyenlíteni tudott a férfi kosárlabda NB I-ben

Szorosan alakulnak a hazai bajnokság elődöntői.
2021-05-04 21:06:16

A Falco kosárcsapatának kapitánya bízik benne, hogy helyt fognak állni a Bajnokok Ligája középdöntőjében

A szombathelyi gárda először jutott tovább a BL csoportköréből. A középdöntőben a litván Lietuvos Rytas és a francia Strasbourg mellett a Tenerife lesz majd a magyar bajnok ellenfele.
2022-01-21 16:12:22

Magabiztosan győzött a címvédő Falco a férfi kosárlabda bajnokságban

A DEAC Sopronban tudott nyerni, ezzel a megszerzett pontok alapján a tabella élére állt.
2021-01-30 21:05:55

A Szolnok idegenben tudott nyerni a címvédő Szombathely ellen a kosárlabda NB I-ben

Szenzációs harmadik negyedének köszönhetően a Tisza-partiak legyőzték a BL-résztvevőt.
2020-12-30 23:05:58

A Falco és a Szolnok jutott döntőbe a férfi kosárlabda bajnokságban

A Szombathely sorozatban negyedszer döntős, míg a Szolnok a 12. fináléjára készülhet.
2021-05-10 21:06:09

A Falco Athénban aratott szenzációs győzelmet a kosárlabda Bajnokok Ligájában

A szombathelyi csapat egyetlen lépésre került a csoportgyőzelemtől.
2021-12-14 21:14:48

PL-meccset játszik a Manchester United, pályán a Fradi női kézicsapata

Folytatódik a PDC-dartsvilágbajnokság, a férfi kosárlabda NB I-ben Falco KC Szombathely-Alba Fehérvár rangadóra kerül sor.
2021-12-30 09:08:20

Félbeszakadt a magyar kosármeccs, mert összeverekedtek a szurkolók

Rendkívül feszült mérkőzésen a címvédő Falco KC 86-78-ra győzött az Egis Körmend otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. Eleinte úgy tűnt, a szombathelyi csapat simán megnyeri a meccset, mert villámgyorsan 21-5-re ellépett a hazaiaktól. Erre azonban úgy kiosztotta csapatát a körmendi edző, hogy azonnal magához tért és felzárkózott. Kapcsolódó ?Mi a faszom ez a szar, nem akartok kosarazni, vagy mivan?!" ? kiosztotta a játékosait a magyar kosárcsapat edzője Vörös fejjel ordított kosárlabdázóival a Körmend edzője. A negyedik negyedre azonban ...
2021-10-09 19:06:21

Egyre élesebb a Szolnok és a Körmend csatája a férfi kosárlabda bajnokság negyeddöntőjében

A friss Magyar Kupa-győztes Falco és az Alba Fehérvár már csak egy győzelemre van az elődöntőtől.
2023-04-15 23:09:28

Körmenden nyert a Falco a férfi kosárlabda NB I-ben

Jól tartotta magát hazai pályán a Körmend a BL-résztvevő Szombathellyel szemben, de végül kikapott ősi riválisától.
2021-10-09 18:06:23

2021-10-09 19:07:21

Ősi riválisa otthonában győzött a húszpontos előnyt elherdáló Falco

A Szolnok átaludta az első két negyedet, a remekül triplázó szombathelyiek pedig végül biztosan nyertek.
2022-01-05 22:08:06

A Falco történelmet írt, és bejutott a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája legjobb tizenhat csapata közé

A magyar bajnok sokat szenvedett a lett Riga ellen az első két negyedben, de a félidő után a hazai közönség biztatásától fűtve óriási akaraterővel megfordította a meccs állását, és megnyerte a találkozót.

Társasjátékban sem tud veszíteni Klujber

Llíria ? Továbbra sem talált legyőzőre a Golovin-csapat. Fantasztikus, 32-29-es győzelmet aratott a magyar kézilabda-válogatott szombaton a női világbajnokságon Csehország ellen. A támadásban ismét sikeres volt a gárda, ennek vezére a Ferencváros jobbátlövője a torna egyik felfedezettje, a 18 találatával házi gólkirály, Klujber Katrin volt. A 22 éves játékos 11 alkalommal talált a hálóba a csehek ellen, és belőtte az együttest a középdöntőbe.
2021-12-05 17:06:11

2021-12-05 17:06:14

Huszonnyolc ponttal nyerte a rájátszás elődöntőjének első meccsét a Falco kosárcsapata

A szombathelyiek a Szegedet verték meg. A Szolnok nagy küzdelemben verte meg a DEAC-ot az elődöntő másik meccsén.
2021-05-01 21:06:14

Szegeden nyert a címvédő Falco a férfi kosárlabda NB I-ben

A hazai pályán játszó szegediek csak a lepattanózásban tudták felvenni a versenyt a szombathelyiekkel.
2023-03-18 23:09:51

Horvát válogatott kosarassal erősített a bajnoki címvédő Falco

A 24 esztendős légiós egy évre szóló szerződést írt alá a vasi csapattal.
2023-08-16 17:56:42

A címvédő Falco nyerte a férfi kosárlabda-bajnokságot

Fantasztikus második félidőt produkálva, Szolnokon győzött a párharc ötödik mérkőzésén a vasi együttes.
2021-05-26 22:06:14

Továbbra is megállíthatatlan a Falco kosárcsapata

Az Oroszlány jól kezdett a bajnokcsapat ellen, de a házigazdák végül legyőzték az ellenfelüket. A Nyíregyháza zsinórban harmadszor nyert a bajnokságban.
2021-10-30 23:06:58

2021-10-31 00:06:19

Szoros meccset játszott a bajnoki címvédő Falco a férfi kosárlabda NB I-ben

A hazai pályán játszó Kecskemét ellen a szombathelyiek legjobbja Perl Zoltán volt.
2023-11-17 23:06:47

Hihetetlen Falco-bravúr a kosárlabda BL-ben, a magyar bajnok legyőzte az olasz sztárcsapatot

A szombathelyi csapat hősies teljesítménnyel győzte le a kontinens élvonalába tartozó Trevisót.
2021-11-17 21:24:29

2021-11-17 22:06:06

A címvédő mérkőzésével rajtol a kosárlabda-bajnokság új idénye

A Falco kedden a PVSK-t fogadja az Aréna Savariában.
2021-09-20 20:06:43

Szoros meccsel kezdte a BL-középdöntőt a Falco

A Falco játékosai óriásit küzdöttek, de ezúttal a győzelemhez ez kevés volt.
2022-01-25 21:09:20

Így verekedtek össze a körmendi és szombathelyi szurkolók - galéria

A Körmend-Falco NB I-es rangadón tört ki a botrány.
2021-10-09 20:06:20

A sírból jött vissza és egyenlített az Alba Fehérvár a férfi kosárbajnokság döntőjében

Az elképesztően izgalmas találkozón az utolsó másodperces büntetőkkel nyerhette meg volna a meccset a bajnoki címvédő.